• Pracownicy

• SZANOWNI PRACOWNICY!

Zgodnie z postanowieniami Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO), Szkoła ma obowiązek przekazać wszystkim pracownikom informację dotyczącą zasad i celów przetwarzania danych osobowych.
          Przetwarzanie Państwa danych jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszej jednostki. Szkoła dokłada wszelkich starań, aby dane pracowników przetwarzane były w sposób bezpieczny i zgodny z wymogami prawa. W związku z powyższym informujemy, że Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lucynowie przetwarza dane osobowe pracowników (w tym dane ich rodzin) w związku z realizacją procesu zatrudnienia, wymogami przepisów prawa oraz w celu zapewnienia pracownikom odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa poprzez system monitoringu wizyjnego.
          Administratorem danych osobowych pracowników jest Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lucynowie z siedzibą: Lucynów ul. Szkolna 12,07-201 Wyszków.

Posiadają Państwo prawo dostępu do właściwych danych, ich poprawiania i aktualizacji, a przypadku danych przetwarzanych na podstawie zgody, do ich usunięcia.

Jeżeli uznacie Państwo, że przetwarzanie danych osobowych jest niezgodne z prawem, macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w zakresie ochrony danych osobowych. Pełna treść informacji o celach i zakresach przetwarzania danych osobowych pracowników szkoły, wraz z podstawami prawnymi, jest dostępna w siedzibie Szkoły.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Lucynowie na stanowiska pedagogiczne i samorządowe  znajdują się tu.