• ROK SZKOLNY 2018/2019

ROK SZKOLNY 2018/2019

• Ogólnopolskie
          1. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - wyróżnienie - Kucharczyk Franciszek, Powierza Igor (opiekun - U. Gałecka)
          2. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi” - wyróżnienie - Kołakowski Tymon (opiekun - M. Skołożyńska)

• Powiatowe
          1. Powiatowe Biegi Przełajowe - II miejsce - Wilczyński Kacper (opiekun - E. Jagielska, E. Wyszyńska)
          2. Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe - II miejsce - Balcer Alan - (opiekun - E. Jagielska)
          3. Powiatowy Konkurs „100-lecie Polskiej Policji” - III miejsce - Kołakowski Tymon (opiekun - M. Skołożyńska)

• Gminne
          1. V Wyszkowski Festiwal Latawcowy - w kategorii „Latawce fabryczne” - I miejsce - Kur Igor (opiekun - A. Zaremba)
          2. V Wyszkowski Festiwal Latawcowy - w kategorii „Latawce fabryczne” - II miejsce - Szkoła Podstawowa w Lucynowie
          3. Międzyszkolny Konkurs Biblijny - I miejsce -  Kozman Julia (opiekun - K. Kurek)
          4. Gminny Konkurs Fotograficzny „Jesień z historią w tle” - I miejsce - Karp Kacper  (opiekun - E. Kopko)
          5. Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej - wyróżnienie - Urbanowska Weronika (opiekun - M. Kwiecińska)
          6. Konkurs Plastyczny „Bądźmy w kontakcie” - I miejsce - Powierza Aleksandra (opiekun - E. Kopko)
          7. Konkurs Plastyczny Bądźmy w kontakcie” - II miejsce - Kołakowski Tymon (opiekun - M. Skołożyńska)
          8. Konkurs Plastyczny Bądźmy w kontakcie” - wyróżnienie - Falba Anna (opiekun - U. Powierza)
          9. Gminne Zawody w Piłkę Nożną Chłopców - III miejsce - drużyna chłopców: Gąsior Bartosz, Kaszuba Jakub, Kur Igor, Pankowski Michał, Pietrzak Jakub, Piórkowski Patryk, Powierza Konrad, Szczepański Dawid, Wilczyński Kacper, Zdziarski Paweł (opiekun - E. Jagielska, E. Wyszyńska)
          10. Gminne Zawody w Unihokeju - III miejsce - drużyna chłopców: Kaszuba Jakub, Kur Igor, Pankowski Michał, Piórkowski Patryk, Powierza Jakub, Powierza Konrad, Skwara Bartosz, Szczepański Dawid (opiekun - E. Jagielska, E. Wyszyńska)
          11. Gminne Zawody w Mini Piłkę Ręczną Dziewcząt - III miejsce - drużyna dziewcząt: Gudyn Oliwia, Kamińska Zuzanna, Kopka Amelia, Kowalik Oliwia, Kucharczyk Blanka, Powierża Nikola, Skwara Aleksandra, Tryc Sandra, Vu Agnieszka, Wysocka Magdalena, Żmuda Oliwia (opiekun - E. Jagielska, E. Wyszyńska)
          12. Gminne Zawody w Mini Piłkę Ręczną Chłopców - III miejsce - drużyna chłopców: Kur Igor, Pankowski Michał, Wilczyński Kacper, Gąsior Bartosz, Grześkiewicz Jakub, Zbrzeźniak Marcin, Kaszuba Jakub, Pietrzak Jakub, Piórkowski Patryk, Powierza Konrad, Szczepański Dawid (opiekun - E. Jagielska, E. Wyszyńska)
          13. Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - II miejsce: Kucharczyk Blanka, Kur Igor, Piórkowski Patryk, Tryc Sandra (opiekun - A. Zaremba)
          14. Igrzyska Olimpijskie w Czwórboju Lekkoatletycznym klas I-III - I miejsce - drużyna dziewcztąt: Balcer Wiktoria, Bałdyga Julia, Dryja Alicja, Falba Anna, Łukasiak Jagoda, Szczerba Julia - (opiekun - wychowawcy kl. I-III)
          15. Igrzyska Olimpijskie w Czwórboju Lekkoatletycznym klas I-III - II miejsce - drużyna chłopców: Adamski Jakub, Biernacki Maksymilian, Gębicki Dominik, Lipka-Bartosik Piotr, Szczubeł Piotr, Zbrzeźniak Michał - (opiekun - wychowawcy kl. I-III)
          16. Gminny Konkurs Matematyczny „Raz, dwa, trzy - pomyśl Ty” - III miejsce - Załęski Wiktor (opiekun - M. Skołożyńska)
          17. Przegląd Filmów Młodzieży Szkolnej o Wyszkowie - III miejsce - Powierża Nikola, Żmuda Oliwia (opiekun - Z. Turek)